Skip to content Skip to footer

Жіноче підприємництво – запорука успіху України: Позитивний досвід Чернігівщини

Чернігівщина, 7 грудня 2023 року – Спілка жінок України та Чернігівська ТПП за підтримки EU4Business провели конференцію «Незламна сила у воєнний час» для жінок-підприємниць. Цей захід став підсумком масштабної роботи, проведеної в рамках проекту, що включав 8 нетворкінг-сесій у різних містах області.

Метою проекту була підтримка жінок-підприємниць, розвиток їх життєстійкості, лідерських якостей та навичок командної роботи. У рамках нетворкінг-сесій учасниці ділилися досвідом подолання викликів, що виникли під час війни.

Кульмінацією конференції стали 10 історій незламних лідерок – жінок-підприємниць, які, попри всі труднощі, продовжують розвивати свій бізнес.

Заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна, голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк, Голова Спілки жінок України Леокадія Герасименко та інші гості заходу відзначили важливість підтримки жіночого підприємництва в умовах війни.

10 незламних лідерок отримали відзнаки від обласної ради, ОДА, Спілки жінок України, Спілки жінок Чернігівщини та Чернігівської ТПП за їх внесок у розвиток жіночого підприємництва та економіки Чернігівщини.

Спілка жінок України вкотре підтримала Спілку жінок Чернігівщини, відзначивши 30-річний досвід громадської діяльності організації Почесним знаком Національної ради жінок – «Жінка. Мир. Безпека 1325», який отримала Ірина Дорожкіна.

За участь у розвитку жіночого підприємництва та підтримку жінок у складні воєнні часи Почесним знаком «За відданість і любов до України» були відзначені Перший віце-прем’єр-міністр, міністр економіки Юлія Свириденко та команда Спілки жінок Чернігівщини.

Конференція «Незламна сила у воєнний час» стала потужним зарядом мотивації та натхнення для всіх учасниць. Це ще раз довело, що українські жінки – це незламна сила, яка здатна творити дива навіть у найскладніші часи.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment