Skip to content Skip to footer

Жінки можуть все: урочиста церемонія Української Премії Року в Чернігові

23 грудня 2023 року в Чернігові відбулася знакова подія – фінальна подія року, Українська Премія Року. Це свято стало апогеєм тридцятирічної діяльності Спілки жінок України, засвідчивши незламність, силу та безмежний потенціал українських жінок.

Премія року відзначила 12 прекрасних, талановитих та незламних жінок Чернігівщини, кожна з яких – це джерело натхнення та приклад для наслідування. Їхні життєві шляхи, сповнені надзвичайного досвіду та невтомної праці, вражають своєю стійкістю та непереборною силою духу.

Лауреатки Української Премії Року зробили неоціненний внесок у розвиток жіночого підприємництва, культури, медицини та інших сфер життя. Їхня самовіддана праця та щире бажання творити добро роблять світ кращим, а Україну – сильнішою.

Спілка жінок України щиро вірить, що започаткована традиція Української Премії Року стане дійсно знаковою. Ця подія продемонструвала світу безмежний потенціал спілчанок, їхню готовність та здатність розв’язувати будь-які завдання, творити зміни та вести Україну до перемоги.

Спілка жінок України висловлює щиру вдячність Яніні Старіковій, Христині Лаврищевій, Оксані Сокоцкій та Янитті Мушинскій за їхню титанічну працю, завдяки якій Українська Премія Року стала справжньою феєрією жіночої сили та незламності.

Жінки можуть все! Все буде Україна!

Ця подія стала ще одним твердженням непереможності українського духу. Спілка жінок України вірить, що спільними зусиллями ми зможемо здолати будь-які перешкоди та збудувати щасливе та вільне майбутнє для України.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment