Skip to content Skip to footer

Культурна дипломатія: як фінська Громадська організація “Калина” та Спілка жінок України об’єднали дві країни

Спілка жінок України (СЖУ) та громадська організація “Калина” продовжують співпрацю в рамках реалізації спільних проєктів.

Співпраця СЖУ та “Калини” розпочалася у травні 2023 року. За цей час організації провели низку спільних заходів, зокрема:

  • Участь у проведенні у Фінляндії заходів присвячених Дню незалежності України
  • Передача дитячих вишиванок-оберегів від Спілки жінок Рівненщини
  • Допомога у наповненні українськими книжками створеної бібліотеки
  • Дитяче свято в лікарні Охматдит до Міжнародного Дня миру

Останнім спільним проектом СЖУ та “Калини” стала передача  автомобіля швидкої медичної допомоги одній з лікарень Одеси. Автомобіль був повністю оснащений необхідним медичним обладнанням і був доставлений у країну за понад 3000 км завдяки Олені Гальченко, одній з керівниць Асоціації дружби “Калина”.

“Ми вдячні фінській громадській організації “Калина” за підтримку і таку необхідну нашій країні допомогу, – зазначила Леокадія Герасименко, голова Правління СЖУ. – З великою шаною і подякою передаємо почесну нагороду Національної Ради жінок України орден “Жінки. Мир. Безпека” від імені жіноцтва України”.

«Ми вітаємо нашу фінську подругу Катаріну Хейкіус з високої нагородою Президента Фінляндії  «Хреста заслуг Ордену Лева» та Олену Гальченко з отриманням подяки від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного за допомогу ЗСУ та почесної відзнаки Національної  ради  жінок України «За відданість і любов до України»! Дякуємо, дівчата, за вашу патріотичну силу, за ваші щирі материнські серця!» – додала пані Леокадія.

Спілка жінок України висловлює вдячність Ларисі Гриджук – членкині Ради ГС «Спілка жінок України», першій заступниці голови земляцтва Івано-Франківщини» в Києві, Тетяні Семикоп – голові ГО «Віра, Надія, Любов», членкині Ради ГС «Спілка жінок України», Лілії Леонідовій, депутатці міської Ради та голові ГО «Культура демократії», Інні Зеліско – членкині Ради ГС “СЖУ”, Катерині Багдасарян – членкині “Калина” за велику миротворчу діяльність на шляху до нашої перемоги!

Співпраця СЖУ та “Калини” є важливим прикладом того, як жінки з різних країн можуть об’єднатися заради спільної мети – підтримки України та її народу.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment