Skip to content Skip to footer

“Молодь і дипломатія”: урочиста церемонія та дискусія в Дипломатичній академії України

22 грудня 2023 року, у День працівників дипломатичної служби України, в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України відбулася урочиста церемонія нагородження молодих дипломатів.

Захід розпочався з вітального слова директора Дипломатичної академії, Надзвичайного і Повноважного Посла Геннадія Надоленка.

Після цього відбулася дискусійна панель на тему “Молодь і дипломатія: Наскільки українська молодь може впливати на світовий порядок денний і як це робити”.

Спікерами панелі виступили:

·         Валерій Чалий, Надзвичайний і Повноважний Посол України у США (2015-2019рр.);

·         Анастасія Шимчук, програмна координаторка Фонду родини Богдана Гаврилишина;

·         Роман Громик, радник з політичних питань Посольства Японії в України.

Модератором дискусії виступила Анна Гусениця, керівниця проєкту “United Youth” та ідейна натхненниця Young Diplomat Award.

Під час дискусії молоді дипломати мали можливість почути поради з особистого кар’єрного шляху дипломатів та отримати інформацію для подальшого розвитку.

Після дискусії відбулася церемонія нагородження іменної відзнаки Young Diplomat Award 2023 та “5 кращих кейсів молодіжної дипломатії”.

Спілка жінок України щиро вітає Богдану Думу, членкиню ГС “Спілка жінок України”, керівницю «Молодіжного департаменту ГО “Спілка жінок Львівщини”» – YUC Молоді українці змін, з отриманням відзнаки за командну роботу!

Леокадія Герасименко, голова «Спілки жінок України», також отримала «Подяку за плідну співпрацю, волонтерську діяльність та з нагоди Дня Дипломатії» від друзів з Міжнародного Дипломатичного Альянсу.

Церемонія нагородження молодих дипломатів стала чудовим завершенням Дня працівників дипломатичної служби України та свідченням того, що молодь України має значний потенціал для впливу на світовий порядок денний.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment