Skip to content Skip to footer

Голос волонтерів має бути почутим: Спілка жінок України на захисті волонтерського руху

20 грудня 2023 року Спілка жінок України взяла участь у зустрічі представників громадських організацій, благодійних фондів та волонтерів з народними депутатами, які входять до новоствореного міжфракційного об’єднання (МФО) «Підтримка волонтерського руху» та представниками Міністерства соціальної політики України.

Метою зустрічі було обговорення проблем та перспектив розвитку волонтерського руху в Україні.

Учасники заходу відзначили важливість волонтерської діяльності для підтримки українського суспільства в умовах війни. Також вони обговорили питання координації зусиль волонтерів, державної підтримки волонтерського руху та захисту прав волонтерів.

Відповіді на багато питань волонтери не отримали, але народні депутати пообіцяли налагодити конструктивну співпрацю з волонтерськими організаціями та урядом.

Спілка жінок України сподівається, що новостворене МФО «Підтримка волонтерського руху» стане дієвим інструментом для розвитку волонтерського руху в Україні.

На цьому заході відбулася зустріч давніх друзів, знайомство з майбутніми партнерами та з двома волонтерками, які розповіли про їхню роботу.

Спілка жінок України дякує Тетяні Грабан, яка організувала цей важливий захід.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment