Skip to content Skip to footer

Завершився конкурс “Смарагди Індії”: свято мови та культури Індії в серці Києва

Цього року в Київській гімназії східних мов №1 за підтримки та сприяння Посольства Республіки Індія в Україні, громадської організації «Ранганатха» та Спілки жінок України вперше відбувся конкурс знавців мови гінді «Смарагди Індії».

7 квітня 2024 року в приміщенні Посольства Республіки Індія в Україні відбувся гала-концерт, присвячений завершенню конкурсу та нагородженню його переможців.

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні пан Харш Кумар Джейн; директорка гімназії Оксана Проскура; представники адміністрації закладу; учні, їхні батьки та вчителі; гості.

Культурну програму гала-концерту підготував та провів генеральний директор громадської організації «Ранганатха» Давід Сурешвар.

Конкурсанти та учасники гала-концерту отримали подарунки від Спілки жінок України в особі її очільниці Леокадії Герасименко.

Конкурс «Смарагди Індії» має надзвичайно важливе значення для всіх, хто цікавиться мовою гінді, культурою та історією Індії. Він стане невід’ємною частиною освітньо-виховного процесу в гімназії та сприятиме популяризації мови гінді та культурних надбань Індії серед учнів закладу.

Адміністрація гімназії висловлює вдячність Посольству Республіки Індія в Україні в особі Його Високоповажності пана Посла Харша Кумара Джейна, очільникам ГО «Ранганатха» Давіду Сурешвару та Спілці жінок України в особі Леокадії Герасименко за всебічну підтримку в проведенні конкурсу знавців мови гінді «Смарагди Індії».

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Бажаємо їм нових успіхів у вивченні мови гінді та пізнанні дивовижної культури Індії!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment