Skip to content Skip to footer

Спілка жінок Львівщини, Спілка жінок України та Львівський коледж культури і мистецтв підписали Меморандум про співпрацю

28 березня 2024 року Спілка жінок Львівщини провела знакову нетворкінгову зустріч, під час якої було презентовано стратегічні напрямки розвитку Миротворчої культурної дипломатії Спілки.

Важливою подією стало підписання трьохстороннього Меморандуму про співпрацю між Спілкою жінок Львівщини, Спілкою жінок України та Львівським фаховим коледжем культури і мистецтв.

Ця співпраця відкриває нові можливості для реалізації спільних проектів у сфері культурної дипломатії, підтримки та розвитку молодого покоління українських діячів мистецтва, збереження та популяризації української культурної спадщини.

В межах підписання Меморандуму відбувся показ поетичної вистави “Марія. Її присутність”, поставленої за віршами Сергія Жадана та повістю К. Тойбіна. Вистава поєднала в собі тему страждань та розп’яття Ісуса Христа, які перегукуються з трагедією українських матерів під час війни.

Голова Правління Спілки жінок Львівщини Дана Мехедова поділилася своїми враженнями: “У часі посту це просто «свіжий подих», який надав можливість кожній і кожному відчути справжню глибину своєї душі, подумати і очистити власні думки… щоб жити далі, заради нашого спільного завтрішнього дня!”

Спілка жінок Львівщини щиро дякує директорці Львівського фахового коледжу культури і мистецтв Зоряні Рибиній за підтримку та плідну співпрацю,  викладачці театральних дисциплін коледжу Ярославі Богонюк за постановку вистави “Марія. Її присутність” та акторам Молодіжного театру “Неопалима купина” за майстерне виконання вистави.

Завдяки спільним зусиллям та синергії зможемо зробити значний внесок у розвиток культурної дипломатії України та збереження нашої багатої культурної спадщини.

Ця подія стала ще одним кроком на шляху до посилення ролі жінок у суспільному житті України.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment