Skip to content Skip to footer

В Одесі презентували проєкт “Жінки: Майбутнє без обмежень”

8 квітня 2024 року в Одесі відбулась презентація нового проєкту “Жінки: Майбутнє без обмежень”, спрямованого на допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Проєкт впроваджується Фондом Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадським Рухом “Віра, Надія, Любов”, БФ “МБФ “Оновлена Україна”” та ГО “Вітаукр” за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Мета проєкту – надати комплексну підтримку жінкам та дівчатам, які постраждали від насильства, допомагаючи їм відновитися та стати на шлях економічної та соціальної незалежності.

В рамках проєкту буде надано:

  • Індивідуальна та групова психологічна допомога: понад тисяча жінок та дівчат отримають психологічну підтримку, необхідну для подолання травми та відновлення емоційного благополуччя.
  • Навчання життєвим навичкам: 600 жінок та дівчат пройдуть навчання з навичок самореалізації, лідерства, управління проєктами, фінансової грамотності, підприємництва, працевлаштування, комунікації, правової самооборони та інших.
  • Консультації з працевлаштування: фахівці допоможуть жінкам знайти роботу та здобути нові навички, необхідні для успішної кар’єри.

Під час презентації проєкту спікери також обговорили шляхи протидії гендерно зумовленому насильству: учасники панельної дискусії розглянули механізми запобігання насильству та надання допомоги постраждалим; результати соціологічного дослідження: команда Одеського державного університету внутрішніх справ представила дані про поширеність фізичного насильства у вихованні дітей.

“Жінки: Майбутнє без обмежень” – це важливий крок до подолання гендерно зумовленого насильства в Україні. Проєкт дає жінкам та дівчатам, які постраждали від насильства, шанс на краще майбутнє.

Якщо ви або хтось із ваших знайомих постраждали від насильства, зверніться за допомогою за телефоном: + 380 99 022 55 28.

Разом ми можемо створити світ, вільний від насильства!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment