Skip to content Skip to footer

Підтримка та солідарність: IV Феміністичний форум об’єднав жінок з усієї України

9 та 10 квітня 2024 року в Києві відбувся IV Феміністичний форум, який об’єднав понад 160 учасниць з усіх регіонів України. Цей захід став майданчиком для обміну досвідом, визначення пріоритетів та окреслення подальших кроків українського жіночого руху в умовах війни та післявоєнної відбудови.

Відкриваючи форум, Надзвичайна і повноважена посолка Канади в Україні пані Наталка Цмоць підкреслила важливість підтримки жіночого руху та оголосила про продовження підтримки програми “Голос жінок і лідерство” за підтримки Уряду Канади.

Учасниці форуму визначили низку пріоритетних напрямків роботи:

·         Розвиток співпраці та координації всередині руху.

·         Посилення зв’язків із цільовими аудиторіями.

·         Залучення нових учасниць.

·         Адвокація прав жінок та гендерної рівності.

·         Включення ґендерного підходу до усіх сфер відновлення країни.

·         Зростання місцевих та молодих організацій.

·         Підтримка переміщених організацій.

·         Розширення “кордонів” руху за межі жіночих/феміністичних ГО.

Важливим аспектом форуму стало обговорення можливостей для феміністичних організацій впливати на порядок денний у відновленні України.

Форум також став платформою для обміну досвідом та взаємопідтримки. Учасниці форуму працювали в групах, ділилися досвідом співпраці, комунікацій, залучення донорських коштів та взаємопідтримки.

IV Феміністичний форум продемонстрував стійкість та єдність українського жіночого руху. Учасниці форуму чітко окреслили свої цілі та шляхи до їх досягнення, підкресливши важливу роль жінок у відновленні та побудові мирного майбутнього України.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment