Skip to content Skip to footer

Волонтерство в умовах нового законодавства: Спілка жінок України доєдналася до обговорення проблем звітності та шляхів їх вирішення

6 березня 2024 року в Києві відбулася зустріч представників громадянського суспільства: волонтерів, представників благодійних фондів та громадських організацій з Міністерством соціальної політики України та представниками Головного управління ДПС у м. Києві.

Метою заходу стало обговорення проблемних питань щодо подачі звітності волонтерів-фізичних осіб, благодійних фондів та громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю та шляхи їх вирішення.

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань таких як: процедура подачі звітності волонтерами-фізичними особами, благодійними фондами та громадськими організаціями, оподаткування благодійних внесків, ведення обліку волонтерської діяльності та інші актуальні питання, пов’язані з діяльністю волонтерів.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності розробки чітких та зрозумілих роз’яснень нового законодавства про волонтерську діяльність, спрощення процедури подання звітності та надання волонтерам, представникам благодійних фондів та громадських організацій необхідної підтримки.

Членкині Спілки жінок України також взяли участь у цій зустрічі та поділилися своїм досвідом волонтерської діяльності.

Ця зустріч стала важливим кроком на шляху до покращення правового середовища для волонтерської діяльності в Україні.

Подальша співпраця з органами влади та іншими зацікавленими сторонами допоможе вирішити проблеми, з якими стикаються волонтери та благодійні фонди в Україні.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment