Skip to content Skip to footer

Спілка жінок Львівщини ділиться досвідом успішних проектів на міжнародних платформах

Голова Ради Спілки жінок України Дана Мехедова, яка також є експерткою Коаліції 1325. Львівщина, взяла участь у низці важливих заходів, де поділилася досвідом роботи Спілки з ефективних кейсів, зокрема, Проєкту “1325 – Молодь. Дія. Відновлення”.

Обмін практичним досвідом розпочався з Конференції – міжнародної платформи миробудування та безпеки, що відбулася 4 березня 2024 року у Києві: “Відновлення прав постраждалих від СНПК: елемент миру та світової безпеки”.

Продовженням обміну досвідом між Коаліціями 1325 стала підсумкова конференція «Партнерства і взаємодія у впровадженні Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» в Україні», яка об’єднала 626 учасників та учасниць з 19 регіональних Коаліцій. Конференція відбулася 5 березня 2024 року у Києві.

Під час цих заходів Дана Мехедова мала можливість презентувати досвід роботи Спілки жінок Львівщини з питань реалізації рівних прав та гендерної рівності, поділитися кращими практиками роботи Проєкту “1325 – Молодь. Дія. Відновлення”, обмінятися досвідом з іншими учасниками та учасницями конференцій, налагодити нові партнерські зв’язки.

Спілка жінок Львівщини вважає, що участь у таких заходах є надзвичайно важливою, адже вона дозволяє поширювати знання та досвід роботи Спілки на міжнародному рівні, вчитися у інших організацій та експертів, зміцнювати партнерські зв’язки, сприяти реалізації Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» в Україні.

Спілка жінок Львівщини щиро дякує організаторам конференцій за запрошення та можливість поділитися своїм досвідом.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment