Skip to content Skip to footer

16 киянок відзначені за вагомий внесок у розвиток міста

8 березня 2024 року, в Міжнародний день боротьби за права жінок, Спілка жінок України взяла участь у заході, на якому відзначалась роль жінок у реагуванні на виклики війни, їх участь у прийнятті рішень, запобіганні конфліктів, гуманітарній діяльності, волонтерстві, секторі безпеки та оборони, підприємництві, освіті, науці, заради миру, перемоги та стійкості громади міста Києва.

Захід був організований Українським Жіночим Фондом, Управлінням з питань гендерної рівності, Департаментом соціальної та ветеранської політики та іншими організаторами.

Під час заходу було відзначено 16 киянок, які стали переможницями конкурсу «Жінки Києва: вплив і лідерство» у 6 номінаціях за свою активну діяльність у різних сферах життя:

Анна Гончаренко, Лілія Шеченко, Анна Ісламова, Юлія Малігонова, Аліна Халецька, Леокадія Герасименко, Наталія Берікашвілі, Наталія Дмитрук, Наталія Свідерська, Олена Білецька, Настасія Нофлік, Анастасія Ненька, Марія Дмитрієва, Олена Зайцева, Ірина Яковець, Катерина Чупак.

Також відбулася зустріч з колежанками Коаліції “1325 Київ”, представницями Коаліцій 1325 Донеччини, Хмельниччини, Львівщини, де розглянули презентацію «Методичних рекомендацій щодо поводження із постраждалими від сексуального насильства внаслідок воєнної агресії рф в Україні під час проведення стабілізаційних заходів та слідчих дій».

Спілка жінок України висловлює подяку організаторам заходу, а також меру Києва Віталію Кличку за його виступ та підтримку жінок.

Для перемоги важливо посилювати одне одного, віддаючи належну повагу і шану кожній людині!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment