Skip to content Skip to footer

«Спілка жінок України» стала партнером Асоціації Фінляндія-Україна «Калина», яка об’єднує більш як 1000 українських жінок

20 серпня в залі Àbo Akademy у Фінляндії м. Васса відбувся фестиваль «Калина»  запрошує друзів”, який  став платформою для спільної українсько-фінської ініціативи. До організації цього важливого заходу  також долучилась «Спілка жінок  України». Підтримуючи українців, які змушені були виїхати через війну, організатори та учасники фестивалю об’єднали зусилля, щоб нагадати про важливість солідарності та підтримки в цей непростий час, підкресливши  важливість спільної дії та солідарності в підтримці українських жінок і дітей за кордоном.

 За сприяння  друзів захід подарував жителям м. Васса можливість не лише насолодитися  виступами артистів і творчих колективів, але й почути  щирі вітання з України в яких висловлювалась подяка народу Фінляндії за дружнє плече, допомогу, співпрацю та солідарність з тими, хто поніс важкі випробування через війну.

 Висловлюємо велику подяку за співпрацю нашим партнерам «Лізі мусульманських жінок» та ГО « Мар’ям», Ользі  Сумській – Народній артистці України, Павлу Зіброву – Народному артисту України, Полю Манондізу – народному  співаку, волонтеру, співочому дуету «АnnaMaria» та колежанкам « Спілки жінок Рівненщини» за вишиванки – обереги, які були вручені  новонародженим українцям у Фінляндії. З привітанням звернулась до учасників фестивалю Леокадія Герасименко, голова правління Спілки жінок України, амбасадорка миру.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment