Голова правління ГС “Спілка жінок України” з великим задоволенням і великою довірою підписала Договір про співпрацю з Президентом ГО “Українська посмішка” Іваном Степуріним! Вважаємо, що таке чудове ім’я організації нашого партнера -“Українська усмішка”, буде сприяти чудовому настрою у співпраці.
Дякуємо, що саме в стінах НДСЛ Охматдит ми підписали на Договір і доєдналися до передачі щелепно-лицьовій хірургії НДСЛ Охматдит ( Сергей Нагорянский) комп’ютерного обладнання на 0,5 мільйона гривень для надання медичної допомоги дітям з розщілиною губи та піднебіння.
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2023/08/365572718_664334942398297_3741518422532080260_n-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2023/08/362293101_664335592398232_1469617801711237072_n-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2023/08/362295471_664335575731567_3217632643361568296_n-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2023/08/362287801_664335155731609_2796800284884175317_n-1024x576.jpg)
“УКРАЇНСЬКА ПОСМІШКА” представляє в Україні провідну в цій галузі медицини світову благодійну організацію “SMILE TRAIN”, на кошти якої закуповуватиметься не лише обладнання, а й створюватиметься ЦЕНТР для системного лікування в Україні вроджених вад обличчя з якісним та беспечним медичним обслуговуванням.
Впевнені, що наша співпраця буде дієвою і важливою для України, для нашої спільної ПЕРЕМОГИ!