Skip to content Skip to footer

Спілка жінок України організувала свято до Дня Миру в дитячій спеціалізованої лікарні «Охматдит»

21 вересня 2023 року Громадська спілка «Спілка жінок України» в партнерстві з Громадською організацією «Українська усмішка» та Асоціацією дружби Фінляндія – Україна « Калина» організувала в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» дитяче свято присвячене Міжнародному дню Миру.

Міжнародний день миру, є схваленим ООН святом, яке відзначається щорічно 21 вересня з 2018 року. Він присвячений миру у всьому світі, а саме відсутності війни та насильства, які можуть бути спричинені тимчасовим припиненням вогню в зоні бойових дій для доступу гуманітарної допомоги.  

У святі взяли участь: 

  • Герасименко Леокадія – Голова громадської спілки «Спілка жінок України», Амбасадорка  миру; 
  • Наталія Берікашвілі – депутатка Київської міської Ради, перша заступниця голови комісії КМР з питань охорони здоров’я і соціальної політики.  
  • Іван Степурін – президент ГО « Українська посмішка», голова Комітету з питань культури, міжнародних зв’язків та туризму Громадської Ради при КМДА; 
  • Володимир Жовнір – Генеральний директор лікарні «Охматдит»; 
  • Катерина Багдасарян – членкиня Асоціації дружби « Фінляндія-Україна» 
  • Давід Сурешвара – психолог, мистецтвознавець та дослідник індійської культури, який  під час облоги Києва  працював у якості волонтера в укриттях, допомагаючи дітям долати жахи війни чарами казок. 

На презентації діти  не тільки дізналися історію написання книги дитячих казок “Брамара та Королівства Ассаміти” але й навчилися зображувати головних героїв за допомогою жестів. 

Презентація книжки супроводжувалася музикою та виконанням індійських та східних танців.  

Дітям були вручені подарунки від організаторів свята та Асоціації дружби Фінляндія – Україна, «Калина»!

Почесним гостем свята був британський політик, ліберал – демократ Сер JON VINCENT «Vince» Cable (Джон Винсент (Винс)— британський політик и экономіст; міністр по справам бізнесу, іновацій і професійної освіти з травня  2010 по травень 2015.

Ця подія не була можливою без участі і підтримки численних осіб та організацій. Ми хочемо висловити подяку Наталії Берікашвілі, депутатці Київської міської Ради та членці коаліції #1325_Київ, Івану Степуріну, президенту ГО “Українська посмішка”, і Вадиму Петруніну, директору IHUB для стартапів та технологічних компаній, за їхню невимовну підтримку.

Також, ми вдячні Олені Гальченко, Катерині Багдасарян та членам нашої партнерської організації “Finland Ukraina Ostrobotniia “Калина Фінляндії” та “Київський БКК” за смаколики, а Давіду Сурешвару – психологу, мистецтвознавцю та досліднику індійської культури, за надзвичайний концерт, який подарував радість і дитячим серцям.

Завершуючи, велика подяка керівництву та всьому колективу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” за їхню надзвичайну роботу та турботу про наше майбутнє.

Разом до перемоги і спільно ми зробимо світ кращим для всіх!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment