Skip to content Skip to footer

Спілка жінок України підводить підсумки 2023 року та окреслює плани на 2024 рік

28 березня 2024 року відбулося онлайн засідання Ради Спілки жінок України, в якому взяли участь 28 членкинь Спілки жінок України.

Під час засідання було представлено:

·         Річний звіт Голови правління Спілки жінок України Леокадії Герасименко, де було проаналізовано діяльність членкинь Ради та об’єктивно оцінено взаємодію між усіма ланками Спілки (регіони – центр).

·         Затверджено Стратегію розвитку Спілки жінок України, яка націлена на створення єдиної логістичної комунікації команди Спілки з інституціями, які працюють в процесах відновлення.

Голова правління Спілки жінок України Леокадія Герасименко у своєму звіті зазначила:

«Для нас 2023-й рік став роком здатності відповідати на нові виклики, які постали перед українським суспільством, українською державою та і перед світом в цілому. Кожна з нас, з першого дня війни визначила свій фронт, зайнявши свою позицію, яка додавала наснаги і була прикладом для тих, хто ще не активізувався. Всі ми стали бійцями тилу, об’єднали злагоджену команду, допомагаючи одна одній знаходити необхідне для допомоги, особливо людям в тих регіонах України де ворог вже завдав страшенної біди, а також героям на передовій… Важливим було зберегти людей, зберегтися як команді, визначити пріоритети та перебудувати командні ролі під нові завдання. А ще ми навчились слухати і чути одна одну, бути чуйними до потреб і можливостей  членкинь нашої команди. Цей досвід наповнює та стає рушійною силою нашої діяльності в ім’я нашої Перемоги… »

Засідання Ради стало важливою подією для Спілки жінок України, адже воно дозволило підвести підсумки роботи за 2023 рік, визначити пріоритети на майбутнє та об’єднати зусилля членкинь Спілки для реалізації поставлених цілей.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment