Skip to content Skip to footer

“100 успішних жінок Одеси”: урочисте вручення дипломів членкиням Громадського Руху “Віра, Надія, Любов”

3 квітня 2024 року в офісі Громадського Руху “Віра, Надія, Любов” відбулося урочисте вручення дипломів лауреаткам рейтингу “100 успішних жінок Одеси”.

Цей рейтинг вже дев’ять років поспіль друкується у виданнях Південноукраїнського Медіа Холдингу і стає джерелом натхнення для багатьох, адже він показує історії та досягнення видатних жінок Одеської області.

Цього року урочиста подія мала особливий характер, адже кожен успіх наших жінок – це перемога для всієї України“, підкреслили в Південноукраїнському Медіа Холдингу.

Серед лауреаток рейтингу – не лише жінки, які служать у лавах ЗСУ, а й фахівчині в галузі охорони здоров’я, освіти та науки, культури та мистецтва, підприємниці, громадські діячки, державні службовиці, спортсменки, дизайнерки, журналістки та блогерки.

Всі вони не лише досягли значних успіхів у своїх професіях, але й роблять вагомий внесок у розвиток міста та суспільства, підтримуючи та підносячи Україну у боротьбі за свободу та незалежність.

Головна редакторка журналу “ФАВОРИТ удачи” – інформаційного партнера Рейтингу – Галина Владимирська вручила дипломи та подарунки лауреаткам 2023 року Тетяні Семікоп, Лілії Леоніловій та Олені Ротарі. Їхні досягнення – це справжній приклад жіночого лідерства та сили.

Вітаємо Вас з цією заслуженою відзнакою та пишаємось вашими досягненнями!, звернулася до лауреаток Галина Владимирська. – Нехай ваш приклад надихає інших на нові вершини успіху та відчуття гордості за нашу з вами країну!

Церемонія вручення дипломів стала не лише визнанням заслуг видатних жінок, але й потужним зарядом мотивації та натхнення для всіх присутніх. Адже історії успіху цих сильних та незламних українок є свідченням того, що навіть у найскладніші часи можна досягати значних вершин, творити добро та змінювати світ на краще.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment