Skip to content Skip to footer

Гуманітарна місія: Спілка жінок Закарпаття підтримує постраждалих від війни на Чернігівщині

28 березня 2024 року Спілка жінок Чернігівщини отримала гуманітарну допомогу від спілчанок Закарпатської області. Допомога включала ліки, продукти харчування та одяг.

Основна частина допомоги була направлена ​​до сіл, які постійно зазнають обстрілів, таких як Грем’яч, Кам’янська Слобода, Михальчина Слобода та Бучки.

“Люди в цих селах виживають у жахливих умовах і потребують нашої допомоги”, – наголошує Тетяна Роєва, голова Спілки жінок Чернігівщини.

Спілка жінок Чернігівщини висловлює особливу подяку голові правління Спілки жінок України Леокадії Герасименко, а також голові Спілки жінок Закарпатської області Ользі Травіній та голові благодійного фонду “Міжнародна сила єдності” Роберту Рояку за їхню ініціативу, підтримку та оперативність.

“Дуже приємно бачити, як жіночі організації з різних куточків України об’єднуються, щоб допомогти тим, хто цього потребує”, – зазначає Леокадія Герасименко.

“Ми глибоко вдячні за цю допомогу, яка дасть можливість трохи покращити життя людей, які постраждали від війни”, – додає Тетяна Роєва.

Спілка жінок Чернігівщини закликає всіх небайдужих долучатися до допомоги людям, які постраждали від війни.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment