Skip to content Skip to footer

Голос українських жінок на світовій арені: Eurowoman Global Woman Business Forum

28 березня 2024 року в Парижі відбувся Eurowoman Global Woman Business Forum – одна з найвпливовіших подій для жінок у світі. Цьогоріч форум став майданчиком не лише для обміну досвідом та ідеями, але й для потужного голосу українських жінок.

Делегація з України не лише знайомилася з досвідом інших країн, але й розповідала про власні реалії життя та роботи в умовах війни. Учасниці форуму мали можливість побачити фотовиставку “Жіноче обличчя війни в Україні”, яка раніше була представлена в ООН. Ці фотографії стали свідченням незламної сили та стійкості українських жінок, які щодня борються за свободу та незалежність своєї країни.

“Наша мета – донести до всього світу, що українські жінки – це величезний рух у боротьбі за свободу та незалежність нашої країни. І нам потрібна підтримка.”, – наголосила Тетяна Семікоп, голова Громадського Руху «Віра, Надія, Любов».

Українські жінки на форумі говорили про те, з якими викликами вони стикаються щодня, про те, як їм вдається вести бізнес, виховувати дітей та допомагати армії в умовах війни. Вони також закликали європейських жінок до єднання та підтримки України.

“Ми не соромимося просити про допомогу, адже знаємо, що свобода України – це не лише наше, а й спільне питання”, – підкреслила Лілія Леонілова, членкиня Громадського Руху «Віра, Надія, Любов».

Учасниці Eurowoman Global Woman Business Forum висловили свою солідарність з Україною та запевнили, що й надалі будуть підтримувати українських жінок у їхній боротьбі.

Українські жінки на форумі в Парижі продемонстрували світові свою силу, єдність та незламну волю до перемоги.

Віримо, що участь у Eurowoman Global Woman Business Forum стане початком нових досягнень на шляху до довгоочікуваної перемоги та миру в Україні!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment