Skip to content Skip to footer

Спілка жінок Рівненщини: 30 років успішної роботи заради жінок

2024 рік став знаменним для громадської організації «Спілка жінок Рівненщини», адже вона святкує своє 30-річчя!

Спілка жінок України вітає Марію Аркадіївну Рожко та всіх рівненських колежанок з ювілеєм!

За 30 років плідної праці Спілка жінок Рівненщини зарекомендувала себе як активний учасник суспільного життя регіону, організація, яка неустанно бореться за права та інтереси жінок.

Сьогодні Спілка не зупиняється на досягнутому, а й далі розвивається, шукає нові напрямки роботи та запрошує до співпраці рівнянок різного віку та з різними захопленнями.

Важливими напрямками діяльності Спілки є психоемоційна підтримка, неформальна освіта,  робота з соціально-вразливими категоріями населення, зокрема з ВПО.

З перших днів війни Спілка жінок Рівненщини активно займається волонтерською діяльністю, допомагаючи українським захисникам та захисницям.

Організація пишається своїми здобутками, адже за роки своєї діяльності вона зробила значний внесок у розвиток Рівненщини та покращення життя жінок.

З нагоди 30-річчя Спілки жінок Рівненщини 25 травня 2024 року був проведений форум-зустріч з активом Спілки, де зібралися члени організації, а також почесні гості: Герасименко Леокадія Володимирівна, голова правління Спілки жінок України; Капуш Олеся, голова Спілки жінок Тернопільщини; Марчук Катерина, депутат міської ради Рівного.

Під час форуму було обговорено: плани майбутньої діяльності Спілки: учасники зустрічі поділилися своїми ідеями та пропозиціями щодо розвитку організації; виклики, які стоять перед жіночими організаціями в Україні: було обговорено актуальні проблеми, з якими стикаються жінки в Україні, та шляхи їх вирішення; шляхи досягнення миру в Україні та майбутнє дітей: учасниці форуму висловили свою стійку позицію щодо важливості миру та єднання в українському суспільстві, а також наголосили на необхідності створення сприятливих умов для життя та розвитку дітей.

Голова Спілки жінок Рівненщини Марія Аркадіївна Рожко висловила слова подяки всім членкиням спілки за їхню активну роботу та добрі справи. Їй було вручено подяку від Федерації профспілок області за плідну працю щодо розбудови жіночого руху.

Леокадія Герасименко привітала рівненських колежанок з ювілеєм та вручила Спілці медаль Національної Ради жінок «За відданість і любов до України».

З вітальними словами до учасниць форуму звернулися також Олеся Капуш та членкині Спілки жінок Рівненщини Світлана Багатирчук-Кривко, Тамара Тимощук, Єлизавета Чумак, Валентина Туровська.

«Ми дякуємо всім нашим подругам та партнерам за довгі роки співпраці та взаєморозуміння.» – підсумувала Марія Рожко.

Спілка Жінок Рівненщини протягом 30 років залишається потужною жіночою організацією, яка обʼєднує в своїх лавах активних, розумних, самодостатніх жінок Рівненщини, готових зробити багато чого на підтримку рідної країни.

Бажаємо спілці нових звершень, успіхів у всіх починаннях та подальшого процвітання!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment