Skip to content Skip to footer

Студенти Буковинського державного медичного університету та Спілка жінок Буковини відвідали поранених захисників

23 травня 2024 року студенти Буковинського державного медичного університету (БДМУ) разом з професоркою Марією Мандрик-Мельничук, головою Спілки жінок Буковини, відвідали поранених захисників, які лікуються у шпиталі. Студенти привезли фрукти, солодощі, домашню випічку, а також організували концерт чернівецького музиканта Семена Агранова.

Це була зворушлива зустріч, – ділиться враженнями Марія Мандрик-Мельничук. – Наші захисники дуже потребують підтримки, і ми хотіли подарувати їм трохи тепла та радості. Студенти БДМУ з ентузіазмом взялися за цю справу, і їм вдалося організувати справжнє свято для поранених бійців.

Ініціатива об’єднала студентів 3, 4 та 5 груп стоматологічного факультету (Витрикуш Вікторія, Будай Оксана, Добровольська Даяна), 25 групи медичного факультету № 1 (Тетяна Попович, Олександр Попіль, Вікторія Осадча, Галина Піддубюк), 12 групи медичного факультету № 2 (Олександра Біляр, Валерія Гуцал, Аміна Свищ, Дарина Карпук), а також 5 групи стоматфакультету (Софія Лазоренко).

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати понад 5000 грн, які були використані для придбання необхідних товарів для поранених.

Особлива подяка адміністрації шпиталю; Роману Микитюку, комерційному директору компанії “УКРТОПТРЕЙД”, за чай для поранених бійців; Ростиславу Гончару, волонтеру та благодійнику, за допомогу та підтримку в організації заходу.

За свою волонтерську діяльність та підтримку захисників Марія Мандрик-Мельничук та студентська спільнота 2 медичного та стоматологічного факультетів отримала подяку від представників ЗСУ.

Ця відзнака стосується студентів 1,2,3,4,5 груп стоматологічного факультету, студентів 9,14, 12, 16 груп другого медичного факультету, студентів 25 групи медичного факультету №1, благодійників та партнерів Спілки жінок Буковини, які надавали фрукти, овочі, цукерки, чай, каву, кулер для гарячої води, печиво, пекли смаколики для захисників.

Цей візит став ще одним свідченням єднання та підтримки українського народу своїх захисників. Студенти БДМУ та Спілка жінок Буковини продовжують свою благодійну діяльність, роблячи все можливе, щоб допомогти пораненим воїнам та наблизити перемогу України.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment