Skip to content Skip to footer

Інститут Голди Меїр та партнери подарували дітям Вишгорода свято на День захисту дітей

1 червня 2024 року у Вишгороді на Київщині відбулося свято до Дня захисту дітей.

Інститут громадянського суспільства імені Голди Меїр спільно з партнерами організували для дітей справжнє свято з естафетами, танцями, аквагримом та іншими розвагами.

Попри війну, тривоги, вибухи діти повинні залишатися дітьми. Зі своїми мріями, радостями, особливим блиском в очах, яких притаманний лише їм“, – зазначила Тетяна Грабан, голова правління Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр.

До проведення свята долучилися депутатка Вишгородської міської ради Ганна Жадан, колектив Інституту імені Голди Меїр, волонтери, а також соціальний проєкт “Важлива”. Подарунки для дітей надали голова правління ГО “Спілка жінок України” Леокадія Герасименко та Наталія Берікашвілі, голова ГО “Рада жінок міста Києва”, депутатка Київської міської Ради.

Бережімо наш скарб! Плекаймо. Обіймаймо частіше, бо діти – найдорожче, що маємо ми! Дякуємо ЗСУ за можливість рости нашим дітям на рідній українській землі“, – підсумувала Ганна Жадан.

Під час свята діти брали участь у різноманітних конкурсах, майстер-класі з бальних танців та руханки. Родзинкою став аквагрим, який малював директор Благодійного фонду імені Шолом-Алейхема – Ян Кулиневич.

Свято у Вишгороді стало чудовим прикладом того, як завдяки синергії та партнерству можна дарувати дітям радість та безтурботність навіть у найскладніші часи.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment