Skip to content Skip to footer

Діти з Будинку дитини “Сонечко” отримали подарунки з В’єтнаму та Фінляндії

5 червня 2024 року членкині Спілки жінок України відвідали Будинок дитини “Сонечко” Запорізької обласної ради, який був евакуйований у Львівську область 16 березня 2022 року. Для дітей привезли подарунки від жінок В’єтнаму та Фінляндії.

В’єтнамські жінки, прагнучи миру та щастя для українських дітей, власноруч створили дитячі сукні.

Дуже дякуємо в’єтнамським партнерам за багаторічну дружбу і незмінну підтримку дітей України!” – висловила вдячність Леокадія Герасименко, голова правління Спілки жінок України.

Фінські мами з душевною теплотою і побажаннями миру зв’язали теплі дитячі ковдри з м’якої шерсті.

Ці ковдри стануть для дітей “Сонечка” справжнім оберегом, зігрітим теплом і турботою.” – зазначила Дана Мехедова, голова Ради Спілки жінок України та голова Спілки жінок Львівщини.

Спілка жінок України вдячна Олені Гальченко, керівниці Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf, та всім, хто долучився до створення цих ковдр.

Ці подарунки – це не лише речі, це – символ єднання, підтримки та любові. Вони свідчать про те, що навіть у найскладніші часи доброта та людяність не знають кордонів.

Спілка жінок України щиро вірить, що завдяки спільним зусиллям обов’язково здобудемо перемогу і діти житимуть у мирному світі!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment