Skip to content Skip to footer

Відкриваємо для себе Україну: фестиваль “Моє ім’я – Україна” знайомить з народними традиціями

15 травня 2024 року в межах літературно-музичного фестивалю “Моє ім’я – Україна” відбулась презентація українських народних традицій.

Цей захід став справжнім святом знань, творчості та єднання!

Діти ділились своїми знаннями про народні традиції, пов’язані з порами року, коли вони народились. Кожна дитина підготувала розповідь, віршований твір, тематичні малюнки та демонструвала елементи костюму, відповідно до обряду.

Особливо приємно було вітати на фестивалі гостей: Олексія Кононенка, директора видавництва “Веселка”, який привіз дітям книжки та цікаві історії про діяльність дитячих письменників; учнів школи мистецтв №6, які підготували та виконали пісні про Україну, маму, рідну землю та дружбу.

Цей захід виявився надзвичайно інформативним. Діти та батьки занурилися у світ народних традицій, дізнались багато нового та відчули єднання з українською культурою.

Фестиваль “Моє ім’я – Україна” – це чудова можливість для дітей ближче познайомитися з українськими народними традиціями, виховати повагу до рідної культури та відчути єднання з українським народом.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment