Skip to content Skip to footer

Міжнародний форум “Екологія і Мир”: пошук шляхів до мирного та екологічно безпечного майбутнього України

15 та 16 травня 2024 року в Києві відбувся Міжнародний форум “Екологія і Мир”, який став майданчиком для об’єднання зусиль політиків, дипломатів, експертів, представників міністерств та іноземних гостей з метою пошуку рішень екологічних проблем під час війни.

Організаторами заходу виступили громадська організація «Українська Рада Миру», Всеукраїнська інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Ukraine», та Міжнародна громадська організація «Рада з екологічної безпеки». Співорганізаторами стали: торгово-промислова палата України, будівельна палата України, Спілка жінок України, громадська організація «Міжнародний інститут – асоціація регіональних екологічних проблем» та громадська організація «Український Альянс».

Програма Форуму була насиченою та змістовною, включаючи потужні доповіді, які глибоко аналізували вплив війни на різні аспекти життя України: ментальні, економічні, екологічні та демографічні. Учасники Форуму обговорювали шляхи подолання цих викликів, алгоритми реагування на гуманітарну кризу, а також вивчали досвід та найкращі практики країн світу, таких як Японія, Корея, Швейцарія та інші.

Спілка жінок України активно долучилася до роботи Форуму.

Голова правління Спілки жінок України Леокадія Герасименко виступила з вступним словом, підкресливши важливість ролі жінок у вирішенні екологічних проблем та побудові мирного майбутнього України.

Гендерна експертка, докторка історичних наук, професорка Буковинського державного медичного університету, голова представництва громадської Спілки жінок України в Чернівецькій області Марія Мандрик-Мельничук зробила доповідь на тему “Гендерний компонент в системі реагування на екологічні проблеми в умовах воєнного конфлікту”.

Міжнародний форум “Екологія і Мир” став важливою платформою для обміну досвідом, пошуку спільних рішень та формування стратегії розвитку України в умовах війни, з акцентом на збереження довкілля та забезпечення екологічної безпеки.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment