Skip to content Skip to footer

Від Ханоя до Києва: урочисте відкриття дитячої гірки “Черепаха” у міському зоопарку

З нагоди відзначення 134-ї річниці з дня народження президента Хо Ши Міна, 70-ї річниці перемоги під Дьєнб’єнфу та 49-ї річниці возз’єднання країни, Посольство В’єтнаму в Україні організувало низку культурних заходів у Києві.

16 травня 2024 року в Київському зоопарку відбулася урочиста церемонія відкриття дитячої гірки у вигляді скульптури “Черепаха”. Ця скульптура, яка є символом столиці В’єтнаму – Ханой, стала свідченням міцної дружби та співпраці між двома країнами.

Проєкт гірки став результатом творчої співпраці в’єтнамських та українських дизайнерів. Українські майстри втілили в життя оригінальний задум в’єтнамських колег, створивши шедевр, який водночас є глибоко в’єтнамським і щиро українським.

На урочистому відкритті були присутні поважні гості: представники дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих в Україні, високопосадовці парламенту, генеральні директори компаній-спонсорів: Mareven Food Europa Ltd і Svietprint, члени в’єтнамської громади, освітяни та культурні діячі.

Серед запрошених гостей була і голова правління Спілки жінок України Леокадія Герасименко.

Особливими гостями стали ветерани – солдати та офіцери, які брали участь у бойових діях у В’єтнамі та допомагали виборювати незалежність в’єтнамського народу.

З вітальним словом до присутніх звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Республіці Молдова д-р Нгуєн Хоан Тхань. Він підкреслив важливість цієї події як символу дружби та співпраці між В’єтнамом та Україною.

Це місце, де діти зможуть весело проводити час у зоопарку з батьками. У ці складні часи війна змушує людей шукати розради та відновлення сил. Зоопарк може стати таким місцем, де можна відволіктися від тривог і просто відпочити,” – зазначив Посол.

Д-р Нгуєн Хоан Тхань також висловив щиру подяку пану Кирилу Трантіну, генеральному директору Київського зоопарку, за співпрацю та підтримку проєкту, а також компаніям-спонсорам: “Єврофуд Сервіс” і “Свєтпринт”.

Після офіційної частини заходу відбувся виступ вихованців Народного художнього хореографічного колективу “Веселка” Васильківського центру дитячої та юнацької творчості. Їхні номери стали чудовим доповненням до атмосфери дружби та єднання, яка панувала на цьому святі.

Відкриття гірки “Черепаха” в Київському зоопарку стало не лише чудовим подарунком для дітей, але й символом міцних та багаторічних зв’язків між В’єтнамом та Україною.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment