Skip to content Skip to footer

Успішно завершено тренінговий ретритний інтенсив проєкту “1325 – Молодь. Дія. Відновлення”

З 8 по 9 березня 2024 року відбувся заключний етап тренінгової менторської частини проєкту “1325 – Молодь. Дія. Відновлення”.

Учасники проєкту взяли участь у тренінгах від практиків:

·         Дани Мехедової з темою “Я хочу, щоб мене чули і розуміли”.

·         Феодосії Колесник з темою “Становлення гармонійної, духовно багатої та національно свідомої особистості в умовах сьогодення”.

Також в межах виїзду була проведена мотиваційна менторська зустріч з Богданою Яремчук, яка поділилася своїм лідерським шляхом та необхідністю участі молоді в процесах відновлення України.

Тренінгові частини були поєднані з фіналізацією командоутворення учасників,  пізнанням своїх особистих сильних сторін та команди, вибором учасниками тематики проєктів, лідерів та координаторів малих робочих груп.

В результаті сформувалися чотири команди з чотирма тематиками, з якими учасники працюватимуть у малих робочих групах відповідно до пріоритетних завдань та викликів в межах локалізації Національного плану дій РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” у Львівській області.

Учасники здобули сертифікати Практичних тренінгів за тематикою “Гендерно-орієнтована освіта, розвиток особистісного професійного кваліфікаційного рівня”.

Проєкт продовжується. Наразі учасники у малих групах спільно з ментором напрацьовують свої проєктні ініціативи, які підсилять залучення і вплив молоді на процеси прийняття рішень та покрокової реалізації Обласного плану дій РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” у м. Львів.

Проєкт “1325 – Молодь. Дія. Відновлення” реалізовується Громадською Організацією “Спілка жінок Львівщини” – Департамент YUC (Молоді українці змін) в межах програмної діяльності «Коаліції.1325 Львівщина» за підтримки Уряду Королівства Нідерландів в межах проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом».

Дякуємо усім соціальним партнерам, бенефіціарам, які були залучені для проведення Другого виїзду – Теоретичної підсумкової частини на високопрофесійному фаховому рівні!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment