Skip to content Skip to footer

Розпочав роботу проєкт “Жінки: Майбутнє без обмежень”

22 березня 2024 року розпочав свою роботу проєкт “Жінки: Майбутнє без обмежень”, покликаний допомогти жінкам, які постраждали від ґендерно зумовленого та домашнього насильства.

Проєкт впроваджує Фонд Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадським Рухом “Віра, Надія, Любов” за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women’s Peace & Humanitarian Fund/Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

“Жінки: Майбутнє без обмежень” – це не просто програма з психологічної та соціальної підтримки. Це інвестиція у майбутнє нашого суспільства, адже допомога постраждалим від насильства жінкам – це запорука того, що наші діти будуть жити у безпечному та справедливому світі.

В межах проєкту передбачено індивідуальні та групові психологічні консультації для подолання психологічних травм, отриманих внаслідок насильства; навчання з життєвих навичок: основам фінансової грамотності, підприємницьким навичкам, секретам успішного працевлаштування, професійної діагностики, навичкам комунікації, правилам ділового етикету, правової самооборони та іншим.

Наша робота ґрунтується на принципах захисту особистої інформації, дотримання етичних стандартів, індивідуального підходу, конфіденційності.

Ми віримо, що кожна жінка має право на життя без насильства, і робимо все можливе, щоб допомогти постраждалим жінкам збудувати нове, щасливе життя.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment