14 березня 2024 року громадська спілка «Спілка жінок України» отримала високу церковну нагороду – «Хрест Свободи» від Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Це визнання стало для нас неймовірною честю та щирою вдячністю за нашу роботу, спрямовану на допомогу українському народу, підтримку Збройних Сил України та волонтерську діяльність.
«Хрест Свободи» – це не просто нагорода, це символ незламності українського духу, стійкості та віри у нашу перемогу.
Вдячні Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за високу оцінку нашої діяльності, єпископу Антонію (Фірлею) за клопотання та нашому багаторічному другу протоієрею Віталію Даньчаку за духовну опіку і вручення відзнак.
Ця нагорода надихає нас на нові звершення та дає ще більше сил для того, щоб продовжувати робити все можливе для наближення перемоги України.
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710671634950-768x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710671645396-768x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710671653001-768x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710671659359-768x1024.jpg)