Skip to content Skip to footer

Спілка жінок України, “Право на здоров’я” та “Українська фундація громадського здоров’я” підписали Меморандум про партнерство

Київ, 7 грудня 2023 року – Спілка жінок України (СЖУ), Представництво корпорації “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні та Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” підписали Меморандум про партнерство, ділове співробітництво.

Підписання Меморандуму відбулося в межах заходу, присвяченого “16 дням проти насильства”. 

Учасниками заходу були молоді люди, представники громадських організацій, державних структур та ЗМІ.

Під час заходу були представлені виступи молодих артистів театру “Вавілон”, які розповіли про проблему насильства мовою мистецтва.

“Ми вдячні Представництву корпорації “Право на здоров’я” в особі Галини Скіпальськоі за підтримку ідеї Урядової уповноваженої з ґендерної політики Катерини Левченко, не в звичному театральному форматі показати історію дівчинки, яка ще в дитинстві постраждала від насильства, – зазначила Леокадія Герасименко, голова Правління СЖУ. – Це було дуже щиро і глибоко. Ми впевнені, що такий формат донесення інформації про проблему насильства буде ефективним, особливо для молоді”.

За підсумками заходу було підписано Меморандум про партнерство, ділове співробітництво між Представництвом корпорації “Право на здоров’я” в Україні, Міжнародним благодійним фондом “Українська фундація громадського здоров’я” та ГС “Спілка жінок України”.

Метою Меморандуму є співпраця сторін у сфері протидії насильству в Україні, зокрема:

  • Пропаганда гендерної рівності та нетерпимості до насильства
  • Надання допомоги постраждалим від насильства
  • Проведення освітніх та інформаційних заходів

Співпраця сторін є важливим кроком у напрямку подолання проблеми насильства в Україні.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment