8 березня 2024 року у Рівному відбулося засідання Коаліції 1325 м. Рівне, що об’єднує громадські та державні організації, а також активісток, які працюють над втіленням обласного плану дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”.
Під час засідання обговорили основні виклики та завдання для координації зусиль та синергії в досягненні цілей, поділились досвідом та познайомились із новими учасницями.
Учасниці засідання затвердили інформаційні месенджі:
· “Безпека Рівненщини починається на рівні громади”;
· “Сила Рівненщини – в залученні потенціалу кожної і кожного”.
“Найважливіше для нас сьогодні – бути сильними та згуртованими у подоланні всіх викликів, пов’язаних з війною. Спільно працюємо і наближаємо перемогу!” – зазначила Марія Рожко, голова Спілки жінок Рівненщини.
Коаліція 1325 м. Рівне – це потужний рух жінок, які об’єдналися, щоб зробити свій внесок у мирне та безпечне майбутнє Рівненщини та України.
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710498261576-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710498266931-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710498272470-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710498279027-577x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710498294776-1024x461.jpg)