Skip to content Skip to footer

“Об’єднані заради перемоги”: Благодійний концерт та аукціон в Національній опері України

29 листопада 2023 року в Національній опері України відбувся закритий благодійний “Концерт при свічках” в рамках проєкту “Об’єднані заради перемоги”. Метою заходу було зібрати кошти на допомогу тяжкопораненим бійцям ЗСУ, які перебувають у медичних закладах та проходять реабілітацію.

На концерті були присутні самі воїни, медичні працівники, а також ті, хто опікується пораненими героями. Серед гостей заходу були Валентин Гарбовський, Володимир Скляр, Дмитро Попов, Олександр Дідур, Михайло Дроботенко.

До благодійного проєкту долучилися молоді українські художники Максим Малильо, Оксана Поліщук, Юлія Дідевич, Анатолій Погорілий та відома художниця Тетяна Красна. Разом з захисниками вони створили п’ять картин: “Незламний Київ”, “Річка. Осінь”, “Хвилі літа”, “Україна” та “Калина”.

У першій частині заходу для гостей звучала музика видатних українських

композиторів епохи бароко та класицизму: Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Миколи Дилецького, Артемія Веделя. Виступали оркестр, солісти та хор театру.

Після концерту відбувся благодійний аукціон та лотерея. На аукціоні були представлені картини, що намалювали захисники спільно з художниками, а також ексклюзивні лоти, виготовлені бійцями власноруч.

До формування лотів долучилися партнери Національної опери України: банк “Глобус”, студія флористики LoraShen, Львівська майстерня шоколаду, ТМ “Клін Стрім”, ТЦ “Епіцентр”, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Видавництво Івана Малковича, готель “Надія” (Івано-Франківськ), італійський ресторан з українськими продуктами Fabbrica, кав’ярня “Золотий дукат”, Artrehub БО “АртРеХаб”, та багато інших.

Вже неодноразово театр проводить такі благодійні заходи для допомоги нашим військовим. Усі зібрані кошти будуть адресно надіслані шістьом військовим, що потребують лікування та реабілітації.

Проєкт “Об’єднані заради перемоги” здійснюється спільно з Івано-Франківське земляцтво, Львівське Товариство у Києві, а також за підтримки Міжнародного Фонду Івана Франка, Спілки жінок України та Спілки жінок Київщини.

Завдяки спільним зусиллям організаторів, партнерів та гостей заходу було зібрано значну суму коштів, яка допоможе пораненим бійцям ЗСУ одужати та повернутися до повноцінного життя.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійного проєкту “Об’єднані заради перемоги”!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment