Skip to content Skip to footer

Львівський державний університет внутрішніх справ підтримує жіночі ініціативи: підписано меморандум зі Спілкою жінок Львівщини

14 червня 2024 року відбулася зустріч ректора Львівського державного університету внутрішніх справ (ДУВС) Романа Благути з головою правління громадської організації «Спілка жінок Львівщини» Даною Мехедовою.

Університет завжди відкритий до співпраці з громадськими організаціями, які поділяють наші цінності та прагнуть до розвитку суспільства. Переконаний, що співпраця з Спілкою жінок Львівщини дасть можливість реалізувати важливі ініціативи, спрямовані на розвиток жіночого лідерства та посилення ролі жінок у житті нашого регіону.” – зазначив Роман Благута.

Під час зустрічі сторони обговорили нові проєкти та ініціативи, спрямовані на розвиток жіночого лідерства.

Важливим результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між університетом та Спілкою жінок Львівщини.

Цей документ передбачає організацію та проведення спільних освітніх та науково-практичних заходів з питань гендерної рівності, недискримінації та прав жінок; сприяння втіленню програм правової, соціальної, економічної та культурної підтримки жіночих ініціатив; спільну підготовку пропозицій щодо удосконалення програм підтримки жіночих ініціатив; підтримку участі жінок-активісток у роботі семінарів, конференцій, форумів й інших заходах соціального правового партнерства на Львівщині.

Ми дуже цінуємо співпрацю з ЛДУВС. Впевнена, що спільними зусиллями ми зможемо зробити багато корисного для жінок Львівщини.” – підсумувала Дана Мехедова.

Підписання меморандуму про співпрацю між Львівським ДУВС та Спілкою жінок Львівщини відкриває нові можливості для розвитку жіночого лідерства, розширення прав і можливостей жінок у Львівській області.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment