Skip to content Skip to footer

Форум у Кропивницькому: обговорено проблеми захисту прав людини в умовах війни

18 червня 2024 року голова Кіровоградської організації Спілки жінок України Тетяна Котенко взяла участь у форумі на тему: “Захист прав людини в умовах воєнного стану у Кіровоградській області: виклики та перспективи”.

Метою заходу стало ознайомлення присутніх із щорічною доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця.

Участь у форумі взяли представники державних органів влади, місцевого самоврядування, громадські організації.

Форум став майданчиком для обговорення актуальних проблем захисту прав людини в умовах воєнного стану, пошуку шляхів вирішення цих проблем, налагодження взаємодії та співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, благодійними фондами, правозахисниками в напрямку забезпечення реалізації конституційних прав людини і громадянина в період воєнного стану.

Захист прав людини – це одне з найважливіших завдань у цей складний час. Ми, як громадська організація, готові співпрацювати з усіма органами влади та громадськими організаціями, щоб зробити все можливе для захисту прав жінок, дітей та інших вразливих груп населення.” – зазначила Тетяна Котенко.

Форум став важливим кроком на шляху до посилення захисту прав людини в Кіровоградській області в умовах воєнного стану.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment