Skip to content Skip to footer

Захисниці України: панельна дискусія в Чернігові про роль жінок у сучасній війні

11 березня 2024 року, до Міжнародного дня боротьби за права жінок, у Чернігівській міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського відбулася панельна дискусія “Стійкі та незламні: жінки на захисті держави”. Захід об’єднав жінок, які захищають нашу свободу, незалежність та права – захищають державу у лавах Збройних Сил України.

Учасниці дискусії обговорили виклики для жінок у військовій сфері в умовах сьогодення, напрямки представлення, можливостей та роботи жінок в армії, а також акцентували увагу на важливості підвищення цінності жінок у роботі в цій сфері.

“Війна не знає гендеру, однак, на жаль, стереотипи щодо жінок-військових є поширеними”, – зазначали учасниці заходу.

До дискусії долучилися жінки з різних напрямів військової служби, кожна з яких щоденно робить вагомий внесок у наближення нашої перемоги:

Альона Сидоренко – майор, офіцер відділу психологічного супроводу управління психологічного забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Ірина Комлева – підполковник медичної служби, начальник служби охорони здоров’я прикордонного загону імені князя Володимира Великого.

Діна Вонг – прес-офіцер 1 окремої танкової Сіверської бригади.

Лариса Борисенко – старша інспекторка з особливих доручень (з дислокацією в Чернігівській області) Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України.

Лілія Шуба – сержант, начальник складу інженерно-саперної роти, брала участь у боях за Київ.

Ольга Касперська – молодший лейтенант, офіцер групи цивільного військового співробітництва.

Владислава Несмирна – курсантка 4 курсу Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, випускниця спеціалізованого навчання в Канаді, перекладач українських військових у іноземних місіях та військових навчаннях.

Захід організовано Спілкою жінок м. Чернігова за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Організатори вдячні кожній спікерці за їх вклад у захист держави і наближення перемоги та за участь в дискусії.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment