Skip to content Skip to footer

Українські та фінські діти разом відсвяткували День захисту дітей завдяки Спілці жінок України та Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf

30 травня 2024 року делегація Спілки жінок України разом з головою правління Спілки Леокадією Герасименко та дітьми з України вирушили у місто Васса, Фінляндія, щоб взяти участь у благодійному фестивалі до Дня захисту дітей.

Ця подія стала не просто святом, а й символічним актом єднання та підтримки. На знак поваги, незламності духу, дружби і співпраці українські діти посадили українську калину на землі Фінляндії.

1 червня 2024 року Асоціації дружби “Україна Фінляндія” Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf, партнери Спілки жінок України, волонтери та фінські діти організували благодійний захід – концерт до Міжнародного дня захисту дітей.

На святі виступили український колектив “Диво” (м. Львів), Oravais Musik School мюзік бенд (м. Оравайс) та театр Каламбур.

Організатори заходу висловлюють подяку всім, хто долучився до створення та проведення свята.

Спілка жінок України отримала важливі подарунки від людей, що проживають у місті Васса: генератор і дрон, що був переданий  фіном, який побажав Україні перемоги; багато інвентарю для лікарень, де проходять реабілітацію захисники і поранені люди від бомбардувань; багато речей для вжитку у дитячий сиротинець.

Спілка жінок України висловлює особливу вдячність Асоціації дружби “Україна Фінляндія” Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf за запрошення, гостинний прийом та незабутнє свято. Окрема вдячність всім, хто долучився до благодійного заходу та допоміг зібрати волонтерську допомогу, таку важливу для України.

День захисту дітей – це не просто свято, це ще один спосіб заявити на весь світ, що діти потребують мирного, щасливого майбутнього без війн. Ця подія у Фінляндії стала ще одним кроком на шляху до цього майбутнього, адже вона продемонструвала єднання та підтримку, яку відчувають українські діти з боку друзів з інших країн.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment