Skip to content Skip to footer

Спілка жінок України та волонтери дарують тепло та підтримку херсонським матерям та новонародженим дітям

1 травня 2024 року Херсонський міський перинатальний центр II рівня імені З.С. Клименко отримав гуманітарну допомогу – бебі-бокси від Спілки жінок України. Одяг, постільна білизна, засоби гігієни та іграшки стануть в нагоді матусям та маленьким херсонцям.

Незважаючи на ворожі обстріли та перепони, Херсонський міський перинатальний центр продовжує свою роботу. За півтора року після звільнення міста тут народилося вже 300 дітей! Щомісяця на світ з’являються 20-25 маленьких херсонців – громадян України!

Спілка жінок України висловлює вдячність “Херсонській регіональній лізі соціальних працівників” в особі виконавчого директора, доктора філологічних наук Цуркан Ігоря Миколайовича за допомогу в передачі міському перинатальному центру пакунків для малюків (BEBY BOX). Особлива подяка Олені Гальченко та Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf за гуманітарну допомогу для дітей.

Ця допомога – це не просто речі, це символ єднання та підтримки, що дарує надію та віру в майбутнє. Разом ми робимо все можливе, щоб наші діти народжувалися та росли в мирній та щасливій Україні!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment