Skip to content Skip to footer

Разом заради дітей: Спілка жінок України закликає до єднання у допомозі Охматдиту та засуджує російський терор

8 липня 2024 року Росія завдала чергових жорстоких ударів по Україні.  Один із них – безпрецедентний ракетний удар по Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” у Києві, де проходять лікування дітки з усієї країни.

Спілка жінок України засуджує ракетний удар Росії по дитячій лікарні “Охматдит” та глибоко вражена трагедією, що сталася.

«Ми висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих і постраждалих, а також усьому персоналу лікарні, який мужньо рятує життя дітей в умовах війни.» – додала голова правління Спілки жінок України Леокадія Герасименко.

Спілка жінок України давно співпрацює з Охматдитом, постійно підтримує цю лікарню, адже розуміє, яку важливу роботу вона робить. У вересні 2023 року Спілка організувала захід для дітей з Охмадиту, присвячений Міжнародному дню миру.

Після трагічного обстрілу СЖУ не могла залишитися осторонь. Одразу ж мобілізували своїх членкинь та волонтерів для допомоги Охматдиту: розбирали завали, допомагали постраждалим.

Росія використовує тактику терору, аби зламати нас. Та попри все, в найтяжчі хвилини ми показуємо свій потужний спротив та гуртуємося  навколо спільного горя. Лише за пару днів завдяки спільним зусиллям небайдужих українців та організацій вдалося зібрати понад 300 мільйонів гривень на відновлення лікарні! Ці кошти будуть використані на ремонт пошкоджених приміщень, закупівлю необхідного обладнання та лікування постраждалих дітей.

Для Росії такі терористичні акти – це звичний метод ведення війни, але Спілка жінок України впевнена, що країна-терорист буде покарана за свої злочини, та закликає всіх жінок України та світу об’єднатися та засудити російський терор.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment