Skip to content Skip to footer

Спілка жінок України нагородила фінську благодійницю Інгу Скотт за любов та відданість Україні

Спілка жінок України (СЖУ) висловила вдячність благодійниці Інзі Скотт, мешканці міста Вааса у Фінляндії, за підтримку українських дітей, які постраждали від війни.

Пані Інга, яка є шанованою особистістю у Фінляндії, вирішила, що найкращим подарунком на її день народження будуть гроші, які можна використати для придбання подарунків дітям України. Її друзі та співзасновники українсько-фінського об’єднання «Калина» Катаріна Хейкіус та Олена Гальченко підтримали це рішення.

Членкиня СЖУ Інна Зеліско, яка в цей час перебувала у місті Вааса, допомогла придбати подарунки для українських дітей. Ці подарунки були доставлені в Україну разом з допомогою українським військовослужбовцям, а потім вручені дітям на святі на честь Дня Миру. Захід у Національній дитячій спеціалізованій лікарні України «Охматдит» було організовано за ініціативи СЖУ разом з партнерськими організаціями, в тому числі друзями Асоціації Фінляндія-Україна «Калина». 

Членкині Ради СЖУ прийняли рішення нагородити Інгу Скотт медаллю Національної Ради Жінок України «За любов та відданість Україні». Також пані Інзі було подаровано вишиванку, як оберіг і символ української душі.

На церемонії вручення нагород були присутні журналісти газети «Вааса Бладет» та телебачення YLE.

На зустрічі з представницями СЖУ пані Інга Скотт розповіла про своє життя, про важке повоєнне дитинство, багато про свого батька, який загинув на війні. Вона дбайливо зберігає всі його фотографії та документи у папці. Вона також зацікавлено дивилася на фотографії та відео зі свята, де діти отримали подарунки від неї. 

Спілка жінок України висловлює вдячність Інзі Скотт за її добру справу. Ця жінка з добрим серцем та активною життєвою позицією є прикладом для всіх нас.

Ця історія є чудовим прикладом того, як культурна дипломатія може сприяти миру та зближенню між народами. Інга Скотт, яка сама пережила війну, знайшла спосіб допомогти дітям, які зараз переживають подібні страждання. Її вчинок є справжнім виявом милосердя та солідарності.

Спілка жінок України висловлює вдячність всім учасникам цієї благородної справи, в тому числі Катерині Багдасарян. Завдяки їхній співпраці добрі справи долають кордони і роблять світ кращим.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment

СПІЛКА ЖІНОК УКРАЇНИ
є першим громадським об’єднанням жінок в Україні та покликана стати майданчиком для координації зусиль жінок заради розбудови демократичного суспільства в Україні.
СПІЛКА ЖІНОК УКРАЇНИ
є першим громадським об’єднанням жінок в Україні та покликана стати майданчиком для координації зусиль жінок заради розбудови демократичного суспільства в Україні.
СПІЛКА ЖІНОК УКРАЇНИ © 2024. All Rights Reserved.