Спілка жінок України (СЖУ) висловила вдячність благодійниці Інзі Скотт, мешканці міста Вааса у Фінляндії, за підтримку українських дітей, які постраждали від війни.
Пані Інга, яка є шанованою особистістю у Фінляндії, вирішила, що найкращим подарунком на її день народження будуть гроші, які можна використати для придбання подарунків дітям України. Її друзі та співзасновники українсько-фінського об’єднання «Калина» Катаріна Хейкіус та Олена Гальченко підтримали це рішення.
Членкиня СЖУ Інна Зеліско, яка в цей час перебувала у місті Вааса, допомогла придбати подарунки для українських дітей. Ці подарунки були доставлені в Україну разом з допомогою українським військовослужбовцям, а потім вручені дітям на святі на честь Дня Миру. Захід у Національній дитячій спеціалізованій лікарні України «Охматдит» було організовано за ініціативи СЖУ разом з партнерськими організаціями, в тому числі друзями Асоціації Фінляндія-Україна «Калина».
Членкині Ради СЖУ прийняли рішення нагородити Інгу Скотт медаллю Національної Ради Жінок України «За любов та відданість Україні». Також пані Інзі було подаровано вишиванку, як оберіг і символ української душі.
На церемонії вручення нагород були присутні журналісти газети «Вааса Бладет» та телебачення YLE.
На зустрічі з представницями СЖУ пані Інга Скотт розповіла про своє життя, про важке повоєнне дитинство, багато про свого батька, який загинув на війні. Вона дбайливо зберігає всі його фотографії та документи у папці. Вона також зацікавлено дивилася на фотографії та відео зі свята, де діти отримали подарунки від неї.
Спілка жінок України висловлює вдячність Інзі Скотт за її добру справу. Ця жінка з добрим серцем та активною життєвою позицією є прикладом для всіх нас.
Ця історія є чудовим прикладом того, як культурна дипломатія може сприяти миру та зближенню між народами. Інга Скотт, яка сама пережила війну, знайшла спосіб допомогти дітям, які зараз переживають подібні страждання. Її вчинок є справжнім виявом милосердя та солідарності.
Спілка жінок України висловлює вдячність всім учасникам цієї благородної справи, в тому числі Катерині Багдасарян. Завдяки їхній співпраці добрі справи долають кордони і роблять світ кращим.
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/399597345_3403165529974051_3429272557617905724_n-1-1024x683.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/399998815_3402965596660711_5327540241548073832_n-472x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/398999336_3402965396660731_925378659142990768_n-472x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/399800317_3402965289994075_7277290776426940493_n-472x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/399648863_3402965019994102_8961639146302021302_n-1024x768.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/399686062_3402964939994110_8800920531433793326_n-790x1024.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/01/399643933_3402964629994141_770001335652372530_n.jpg)