Skip to content Skip to footer

Одеський зоопарк став ареною для масштабного свята на День захисту дітей

1 червня 2024 року, в День захисту дітей, громадський рух «Віра, Надія, Любов» спільно з друзями та партнерами організували свято для маленьких українців.

За ініціативи Одеської міської ради Одеський зоопарк перетворився на грандіозну арену для масштабного святкування. Понад 40 локацій з різноманітними розважальними та розвиваючими майданчиками чекали на юних гостей.

Тисячі дітей мали змогу грати у ігри, брати участь в інтелектуальних вікторинах, розважальних конкурсах та лотереях, малювати, робити іграшки, розписувати пряники, виготовляти сувеніри-обереги для українських захисників та захисниць, співати та танцювати.

Аніматори та ростові ляльки не давали дітям нудьгувати, організовуючи жваві руханки та флешмоб. Для всіх бажаючих фахівці-гримери робили аквагрим, який додавав святкового настрою.

На святі дітей пригощали солодкою ватою, печивом, цукерками, соками.

На головній сцені зоопарку протягом дня виступали музичні гурти, хореографічні та вокальні колективи.

До святкування долучився і мер Одеси Геннадій Труханов. У своєму привітанні до багатотисячної аудиторії відвідувачів він підкреслив, що в цей важкий час, попри всі перешкоди, ми маємо зробити все можливе, щоб наші маленькі одесити та наші маленькі гості міста відчули справжнє дитинство.

Організатори і партнери свята продемонстрували, що навіть у складні часи ми можемо дарувати щастя нашим дітям.

3 червня 2024 року Тетяні Семікоп, членкині Спілки жінок України та голові громадському руху «Віра, Надія, Любов», була вручена почесна грамота з подякою від керівництва Одеського зоопарку за організацію і проведення свята до Дня захисту дітей.

Це свято стало справжнім подарунком для дітей, адже воно подарувало їм радість, сміх, позитивні емоції та віру у краще майбутнє.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment