Skip to content Skip to footer

Одеський центр допомоги врятованим відзначає першу річницю

10 травня 2024 року в Одесі відбулось урочисте зібрання з нагоди першої річниці створення та діяльності Одеського центру допомоги врятованим (ЦДВ). Захід зібрав представників влади, громадськості, партнерів та друзів центру, які привітали команду з досягненнями та бажали їм подальшої плідній роботі.

Одеський ЦДВ став десятим закладом такого типу, відкритим в Україні протягом 2023 року. Його створено за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової уповноваженої з ґендерної політики, у партнерстві з Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеською міською радою та громадського руху «Віра, Надія, Любов».

За рік роботи центр досяг значних результатів, а саме понад 2250 людей отримали допомогу та підтримку, з яких 85% – це внутрішньо переміщені особи (ВПО). Команда центру надала комплексну підтримку, що включала психосоціальну допомогу, юридичні консультації, послуги з працевлаштування, допомогу з отриманням гуманітарної допомоги тощо.

Голова правління громадського руху «Віра, Надія, Любов», членкиня Спілки жінок України Тетяна Семікоп виступила з вітальними словами та підкреслила важливість роботи центру: “Центр допомоги врятованим – це точка входу для постраждалих в отриманні комплексної підтримки та адаптації в нових життєвих обставинах, викликаних війною в Україні.

Вітальні слова з нагоди річниці також виголосили: Олена Китайська, директорка Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради; Юлія Жукова, заступниця директора – начальниця управління соціальних послуг Департамент соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації; Юлія Гайдаржи, директорка Центру соціальних служб Одеської міської ради.

Нас ще чекають нелегкі часи випробувань та відновлення України і наша допомога вкрай необхідна людям!“, – зазначила координаторка Одеського ЦДВ Вікторія Плєшко.

Команда Центру щиро дякує всім за підтримку та вірить, що спільними зусиллями зможемо допомогти людям подолати наслідки війни та побудувати краще майбутнє!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment