Skip to content Skip to footer

“Одеса Баскет” та “Київ Баскет”: перший Відкритий Кубок Києва за підтримки амбасадорів клубів

20 квітня 2024 року відбувся перший Відкритий Кубок Києва з баскетболу на візках серед Ветеранів за участю команд “Одеса Баскет” та “Київ Баскет”. Цей матч став стартом спільного проєкту для амбасадорів цих спортивних клубів, а саме Спілки жінок України, громадської організації “Рада жінок міста Києва” та громадського руху «Віра, Надія, Любов».

Мета проєкту – забезпечити доступ до спорту для всіх, незалежно від фізичних можливостей; підвищити обізнаність про інклюзивний спорт; надихати людей з обмеженими можливостями досягати успіхів у спорті; змінити ставлення до людей з з обмеженими можливостями у суспільстві.

Керівництво “Одеса Баскет” та “Київ Баскет” вдячні всім, хто долучився до цієї ініціативи та підтримав спортсменів, а особливо Спілці жінок України; Спілці жінок Соломянського району; громадському руху «Віра, Надія, Любов»; ГО “Рада жінок міста Києва”; Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf; Коаліції “1325 Київ”.

Віримо, що разом зможемо зробити світ більш інклюзивним та справедливим, де кожен матиме можливість розвивати свій спортивний потенціал.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment