23 лютого 2024 року Спілка жінок України привітала Наталію Ульянову та Спілку жінок Київщини з 8-річчям створення ГО “Спілка Жінок Київщини”. За цей час організація стала справжнім осередком єднання та підтримки для жінок Київщини, а особиста невтомна праця Наталії Юріївни та активна життєва позиція слугують прикладом для наслідування.
Самовіддана робота Спілки спрямована на допомогу людям і є неоціненним внеском у розбудову справедливого та щасливого майбутнього українського народу.
Особливо хочеться відзначити активну волонтерську діяльність Спілки жінок Київщини, яка набула особливого значення в умовах жорстокої війни, розв’язаної Росією проти України.
Бажаємо Наталії Ульяновій та її колежанкам невичерпної енергії для нових звершень, успіхів у їхній благородній справі та здійснення всіх поставлених цілей.
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709748356751-1024x683.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709748362809-1-1024x661.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709748367998-1024x576.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709748373778-1024x919.jpg)
![](https://ngowuu.org/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709748460241-683x1024.jpg)