Skip to content Skip to footer

Міст дружби: презентація книги “Ірпінь – мій дім” об’єднала українських та фінських дітей

20 березня 2024 року відбулася онлайн-презентація книги “Ірпінь – мій дім”, авторами якої стали діти міста Ірпінь. Захід організовано за співпраці Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf та Спілки жінок України.

Книга “Ірпінь – мій дім” – це збірка дитячих малюнків та історій про місто Ірпінь, яке постраждало від російської агресії.

Під час презентації діти з Ірпеня та Вааси (Фінляндія) поділилися своїми враженнями від книги. Автори книги Кіра Дрюченко, Олександр Дмитренко, Олексій Курячий та ініціаторка проєкту Софія Мартинюк розповіли про те, як вони її створювали. Катерина Багдасарян, організаторка заходу, розповіла про те, як виникла ідея презентації книги у Фінляндії.

Захід став чудовим прикладом єднання та підтримки між українськими та фінськими дітьми.

Спілка жінок України дякує всім, хто долучився до організації та проведення презентації: авторам книги “Ірпінь – мій дім”; Катерині Багдасарян; Ларисі Харчук, голові Спілки Жінок Житомирщини; Івану Степуріну, Саміт-Книга; Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf.

Ми віримо, що такі заходи допомагають дітям з України та Фінляндії краще зрозуміти одне одного, а також сприяють миру та дружбі між нашими країнами.

What's your reaction?
1Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment