Skip to content Skip to footer

Круглий стіл “Жінка як втілення культури” в Києві: дискусія про жіночу роль у суспільстві

15 червня 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбувся круглий стіл під назвою “Жінка як втілення культури”. Ця подія зібрала видатних особистостей з різних галузей, об’єднаних прагненням дослідити та розкрити багатогранну роль жінки в історії та сучасній культурі.

До дискусії долучилися: Леокадія Герасименко, голова правління Спілки жінок України; Тетяна Грабан, директорка Інституту громадянського суспільства ім. Г. Меїр; Давід Сурешвар, психолог, мистецтвознавець, засновник громадської організації “Ранганатха”; Еліна Галоян, медіакоординаторка Штабу Спілки вірмен України; Олена Бабій, координаторка міжнародних проєктів “Київський культурний кластер”; Марина Іванова, директорка музею історії моди М. Іванової; Галина Чумак, голова громадської організації ліги грецьких митців “Галатея”; Олена О’Лір, літературознавець, поетеса, перекладач; Тетяна Плихневич, дослідниця культури мезоамерики; Алмагуль Кенжебаева, дослідниця та представник казахської культури; Нікіта Кравчук, магістр богослов’я; Наталія Костра, топ-менеджер компанії “Транспородукт”; Марія Печорецька, студія старовинного танцю “Джойссанс”; Ганна Гороженко, письменниця, кураторка проєкту “Історія зі смаком”.

Учасниці та учасники заходу поділилися своїми знаннями та експертизою, розглядаючи роль жінки в різних аспектах культури: від мистецтва та танцю до літератури, релігії та суспільного життя. Їхні виступи продемонстрували, як жінки протягом історії творили, надихали та змінювали світ.

Леокадія Герасименко поділилася своїми знаннями про роль жіночих організацій у суспільстві та висвітлила роль українських жінок у розвитку громадянського суспільства та їхній внесок у миротворчі процеси.

Захід “Жінка: Втілення культури” став не лише платформою для обміну знаннями та ідеями, але й потужним джерелом натхнення. Він підкреслив неоціненний внесок жінок у розвиток культури та суспільства, а також закликав до подальшого дослідження та визнання їхньої ролі в усіх сферах життя.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment