Skip to content Skip to footer

Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf доставляє чергову гуманітарну допомогу українцям

25 квітня 2024 року Олена Гальченко, співзасновниця Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf, доставила в Україну чергову партію гуманітарної допомоги. Завдяки підтримці Спілки жінок України волонтерська допомога з міста Васса, Фінляндія, була оперативно доставлена до тих, хто її потребує.

Тренажери та інші необхідні прилади для реабілітації поранених військових передали до реабілітаційного центру громадської організації “Одеса-Баскет”, де вони допоможуть українським захисникам відновитися після травм.

Дезинфікуючі засоби, продукти харчування та інші необхідні речі були передані бійцям на передову, а також трьом матерям, які піклуються про своїх тяжко поранених синів у госпіталі.

Дитячий одяг для новонароджених був доставлений в Херсон та Миколаїв, де він допоможе сім’ям, які постраждали від війни.

Гігієнічні пакети та памперси були передані людям з інвалідністю та людям похилого віку, які не можуть самостійно про себе подбати.Спілка жінок України вдячна партнерам з Kalyna – Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf, особливо Олені Гальченко, за цю неоціненну допомогу. Така підтримка має велике значення для людей, які постраждали від війни в Україні.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment