Skip to content Skip to footer

Чернігівські жінки зустрілися з членами делегації королівства Бельгії

25 лютого 2024 року відбулася зустріч між чернігівськими жінками та Міністром співпраці у сфері розвитку Бельгії Каролін Женне, Надзвичайним та Повноважним Послом Бельгії в Україні Петером Ван Де Велде та членами делегації Королівства Бельгії.

На зустрічі жінки різних професій та сфер діяльності поділилися своїми історіями стійкості та незламності, розповіли про роль жінок у протистоянні та захисті країни, активну участь у волонтерській та гуманітарній діяльності, а також про потреби та виклики, з якими вони стикаються під час війни.

Голова Спілки жінок м. Чернігова, Наталія Хольченкова, яка організувала та провела зустріч, мала можливість обговорити з пані Міністром та паном Послом перспективи встановлення контактів та співпраці з бельгійськими жіночими спілками та організаціями. Це співробітництво буде спрямовано на обмін досвідом та співпрацю в напрямку реалізації політики рівних прав та можливостей та розвитку жіночого лідерства.

Від імені Спілки жінок Чернігова та жіночої спільноти міста Чернігова щиро дякуємо пані Міністру Каролін Женне та пану Послу Петеру Ван де Велде за щирий діалог, солідарність, високу оцінку ролі жінок у війні, що триває, мотивацію та натхнення!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment