Skip to content Skip to footer

“Безпекові виклики в реаліях сьогодення”: Зустріч жінок-лідерок Львівщини

2 лютого 2024 року у місті Буськ відбувся захід “Безпекові виклики в реаліях сьогодення”, який об’єднав понад сотню жінок-лідерок Львівщини. Ці жінки працюють та волонтерять на благо України, кожна у своїй сфері діяльності, створюючи єдиний сильний тил нашим захисникам.

В рамках заходу було підписано тристоронній Меморандум про співпрацю між Громадською організацією “Фундація жіноча рада”, ГО “Спілка жінок Львівщини” та Всеукраїнською Громадською Спілкою “Спілка жінок України”.

Протягом трьох років ГО “Фундація жіноча рада” гідно представляла інтереси ГО СЖЛ в львівському регіоні, активно долучаючись до всіх суспільних ініціатив. Їх рекомендовано до офіційного вступу до всеукраїнської миротворчої платформи ГС СЖУ.

Під час зустрічі відбувся обмін дієвими інструментами взаємодії у різних сферах громадянського суспільства. Жінки регіону представили практичні вже зреалізовані кейси та напрацювання для програмної співпраці на майбутнє.

Щиро дякуємо керівниці пані Тетяні Сай та всій команді за якісне лідерство та менторство, яке надихає і веде за собою багато небайдужих ціннісних особистостей.

Також дякуємо всім причетним за професійну організацію заходу та проведення благодійної ярмарки, кошти з якої передано на ЗСУ.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment