Skip to content Skip to footer

Амбасадорки миру з України об’єднуються з Міжнародною жіночою групою за мир IWPG та вітають річницю Міжнародного дня жіночого миру

26 квітня 2023 року  Амбасадорки миру від «Спілки жінок України» приєдналися до Всесвітньої жіночої конференції та відправили свої привітання партнерській організації «Міжнародна жіноча група за мир IWPG» з нагоди їх 4-ї річниці відзначення «Міжнародного дня жіночого миру».

Участь у цій конференції надає амбасадоркам миру можливість активно співпрацювати з міжнародними партнерами з метою покращення життя обездолених жінок та дітей, які стали жертвами війни та насильства. Вони виражають свою повну підтримку і зобов’язуються стати активними учасниками спільних миротворчих проектів, спрямованих на досягнення світового миру.

Однією з ключових ініціатив є участь у міжнародних жіночих форумах, де обговорюються стратегічні підходи до досягнення миру у всьому світі. Крім того, планується обмін культурними та мистецькими програмами, а також розробка освітніх програм, спрямованих на підготовку лідерів жіночого руху. Окрім цього, вони активно працюватимуть в Школах та Академіях миру, де навчатимуть дітей культурі миру з самого дитинства.

Амбасадорки миру вважають, що їхні миротворчі заходи є важливою сходинкою на шляху до виконання статутних завдань громадських жіночих організацій відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Вони висловили сподівання, що спільна праця жінок з усього світу сприятиме вирішенню багатьох проблем та пропагуванню загальнолюдських цінностей миру, добра та справедливості.

Спілка жінок України під головуванням Леокадії Герасименко привітала корейських партнерів з 4-ю річницею Міжнародного дня жіночого миру та висловила щиру подяку народу Південної Кореї за його підтримку і солідарність у реалізації миротворчих зусиль. 

Зібравшись разом, жінки з різних країн світу мають потужний потенціал для змін. Ця зустріч стала поштовхом до подальшої активної роботи в напрямку досягнення глобальної рівності, безпеки та благополуччя для всіх жінок та дітей незалежно від їхнього соціального статусу чи походження.

«Спілка жінок України» пишається своїми амбасадорками миру та підтримує їхню невтомну працю у сприянні миротворчості та розвитку жіночого лідерства. Представниці української жіночої спільноти відзначають успіхи, досягнуті протягом останніх років, і висловлюють надію на подальший прогрес і досягнення спільних цілей. Зокрема, представниці Спілки жінок України активно беруть участь у міжнародних жіночих форумах, де обговорюють стратегічні підходи до досягнення світового миру.

Організація планує також розширювати свою діяльність через обмін культурними та мистецькими програмами, а також освітніми проектами для підготовки лідерів жіночого руху. 

Нарешті, «Спілка жінок України» висловлює свою впевненість у тому, що жінки, об’єднавши свої зусилля, зможуть вирішувати багато глобальних проблем та пропагувати цінності миру, добра та справедливості. Подальша міжнародна дипломатія є запорукою створення яскравого та щасливого майбутнього для всіх людей на планеті.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment