Skip to content Skip to footer

140 років боротьби та перемог: лекція про жіночий рух в Україні

10 березня 2024 року в межах відзначення 140-річчя жіночого руху в Україні відбулася лекція “Освітній маркер у зародженні та еволюції фемінізму”.

Лекторкою виступила Марія Мандрик–Мельничук, членкиня Ради ГС “Спілка жінок України”, голова ГО «Спілка жінок Буковини», дослідниця жіночого руху, авторка численних наукових публікацій присвячених жіночим постатям минулого, гендерна експертка, докторка історичних наук, професорка.

Лекція була насичена фактами, які вразили слухачів стійкістю та цілеспрямованістю жінок у боротьбі за свої права. Лекторка розповіла про зародження фемінізму в Україні, його еволюцію протягом століть та про роль жінок у розвитку українського суспільства.

Вдячні Марії Мандрик–Мельничук за лекцію.

Також дякуємо всім партнерам, які долучилися до організації заходу: Спілка жінок України, Громадська організація «Спілка Жінок Житомирщини», Спілка жінок Солом’янського району, Спілка Жінок Тернопільщини, Спілка жінок Рівненщини, Спілка жінок Львівщини, Спілка Жінок Буковини, Спілка жінок Чернігівщини, Центр гендерної культури.

Завдяки таким заходам можна краще зрозуміти історію жіночого руху та зробити свій внесок у розбудову гендерно справедливого суспільства.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Add Comment